pondelok 2. mája 2011

Darujem vám biely kvet


Dnes som si po krátkej prestávke zase vyšla von do prírody. Na bicykli, ale ďaleko som nešla. Bolo pekné počasie a stačilo mi, že som vonku a že vidím, ako to všetko v prírode bujnie. Z fotografií, ktoré som dnes nafotila, som vybrala len kvety bielej farby. 

5 komentárov:

 1. Ahoj Mimi, krasne fotky, hlavne ta pampeliska. Preji krasny tyden, Katerina

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všechny jsou krásné, jarní, čisté. Odkvetlé pampelišky jsme včera se Zuzankou rozfoukávaly po zahradě. Malá vždycky jásala, když semínka letěly daleko.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. @Katerina: Ďakujem Katka, aj tebe prajem pekné dni!
  @babi Maňasová:Dočítala som sa na niektorom blogu, že aj tento týždeň máš službu pri vnučke. Tak nech malá čo najskôr vyzdravie.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné snímečky jsi pořídila, na tom druhém, je tuším hloh, cítím až domů tu jeho zvláštní "vůni"! Líbí se mi chmýří pampelišky a taky ty něžné malé kvítečky. Bílý šeřík ve váze, ti jistě provoněl byt a musím se pochlubit, že si pamatuji, že je to po vašem, orgován. :-))) Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Jarka: Vôbec nepoznám mená jednotlivých kvetín. Tie na druhom obrázku som fotila na mieste, kde boli kedysi záhrady, ale z nejakých dôvodov zostali neobrábané. Bola by som tam fotila toho viac, no keď som zišla z hrádze do areálu týchto záhrad, o kúsok ďalej vošiel do nich aj nejaký muž. Tak som odtiaľ radšej rýchlo odišla. Ja už nebudem mať vôbec kam chodiť, pretože mám strach z rôznych indivíduí.

  OdpovedaťOdstrániť