sobota 26. mája 2012

Ruže po daždi

Tieto ruže mali byť najprv bez slov. Ale nedá mi a pár slov napíšem. Fotila som ich v stredu, kedy sa počas celého popoludnia preháňali búrky nad naším územím. Približne o šiestej večer bola posledná. Ja som si trošku dažďa želala aj na ďalší deň večer, či aspoň ten nasledujúci, no odvtedy už nespadla ani kvapka. A tak by som ich potrebovala. Potrebovala by som zaliať všetky tie kvety, ktoré som vo štvrtok ráno presádzala. Zatiaľ sa tak nestalo. Dúfam, že to vyjde aspoň dnes a že v podvečer  alebo v noci naprší. Ako vidíte, neželám si dážď cez deň, aby ma nepreklínali tí, čo chcú víkendovať za pekného počasia, no nočný dážď by prospel. Uvidíme, ako to dopadne. Obláčiky na oblohe vyzerajú celkom sľubne. Pekný víkend všetkým!

8 komentárov:

 1. K nám nepřišel ani ten chvilkový deštík, snad až v týdnu by se mohla nějaká přeháňka dostavit, sucho už je moc a ještě fouká vítr.
  Dívám se na ty nádherné růže a asi na mě působí sugesce, protože teď na mě zavanul svěží vzduch z otevřeného okna a já v něm zacítila vůni růží, přestože v okolí, žádné nejsou. :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani tu z dažďa nič nebude. Tiež fúka vietor a všetko ešte viac vysušuje. Ruže naozaj voňali. Najviac tá fialková a potom tá tmavá červená.

   Odstrániť
 2. Was für wunderschöne Rosenfotos!
  Ich wüsnche dir einen schönen Tag!

  Lieben Gruss Elke

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I would welcome some rain. They are all so pretty. I like the pink roses the best.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ruže sú kráľovnami kvetov... veľmi sa mi páčia .
  Na jar sme zasadili dve ťahavé a a dve kríčkové , som zvedavá aké budú...
  Tie tvoje na fotkách sú krásne a viem si predstaviť ich vôňu...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je nádhera! Růže ty můžu vždy!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ruže z fotografií naozaj nádherne voňali, ale trošku som im ublížila tým, že som ich dala do koláží. Samostatne by boli vynikli viac.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krasne aj po dazdi :) Ta tmava cevena aj ta zlta vyzeraju perfektne.

  OdpovedaťOdstrániť