piatok 14. októbra 2011

Nová frizúra


Na dnešné dopoludnie som bola objednaná ku kaderníčke. Moje vlasy už nutne potrebovali skrátiť. Po poslednom pondelkovom umytí mi ofina začala padať do očí a to je vtedy najvyšší čas, aby som išla do kaderníctva. Vždy, keď vidím pod kaderníckym kreslom kopy mojich vlasov, mám hneď lepší pocit a teším sa na to, ako sa doma postavím na váhu a aká budem nadšená z toho, že sa ručička na váhe  posunula  smerom dolu :-)

Keď som s ľahkou hlavou vyšla z kaderníctva, slnko krásne svietilo, obloha bola nádherne modrá a plávali po nej biele oblaky. To by bol hriech nevyužiť. Fotoaparát som mala so sebou, tak som si namiesto nákupov, ktoré som pôvodne plánovala, urobila prechádzku v meste. Keďže bol dobrý výhľad, vybrala som sa na hradný kopec, neobišla som ani ten parlamentný a po zídení dolu do mesta, som si fotila lode na Dunaji. Musím povedať, že aj keď slnko krásne svietilo, ovzdušie až tak príjemne nehrialo. Chvíľami mi bolo aj chladno, no chôdza a radosť zo slnečných lúčov ma v tom chladnom dni príjemne zohrievali.

Poďte sa teda prejsť so mnou. Myslím si, že komentár k jednotlivým fotografiám je zbytočný. A komu by sa zdalo, že fotografií z dnešnej Bratislavy je tu málo, ten nech klikne SEM.
7 komentárov:

 1. What a beautiful day indeed! So nice to see the area in which you live :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to já si ofinu zastřihávám sama. U kadeřnice si na ni nenechám sáhnout, bojím se, že mi ji zastřihne do půlky čela a že nebudu moct vylízt ven. :-D
  Bratislava je v podzimním sluníčku nádherná. Pátá fotka, s lodí a Hradem, by mohla jít od minuty na pohlednici! ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. @Jarka: Keď už mám ofinu v očiach, to je najvyšší čas, aby som si išla dať urobiť zostrih celej hlavy. Lenže tie ostatné vlasy mi až tak dlhšie nevadia, no ofinu v očiach nemôžem mať. Ja práveže kaderníčku vždy nabádam, aby ešte z ofiny odstrihla, lebo viem, ako rýchlo mi vždy narastie. Češem si ju dozadu, prípadne do boku, lenže moje ťažké vlasy mi aj tak padajú do čela. A za pochvalu fotografií veľmi pekne ďakujem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. U Dunaje bych vydržela sedět celé hodiny. Fotky jsou moc krásné a jsem ráda, že jsem se tam podívala aspoň virutálně. Ke kadeřnici bych už taky potřebovala nutně zajít, budu si to muset naplánovat.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Happy Homemaker UK: Maybe once you get to Slovakia and also in my town :-)

  @babi Maňasová: Už si mi písala, že sa ti páči pri Dunaji v Bratislave. Takže som rada, že ti môžem tieto miesta sprostredkovať aspoň virtuálne. Aj ja tam chodievam rada. Nielen k Dunaju v meste, ale aj mimo neho.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Danielo, prima napad jak rychle zhubnout :o) Fotografie hradu jsou nadherne.

  OdpovedaťOdstrániť