utorok 31. januára 2012

Show Me The Place

31. január 2012. Deň, kedy sa dostal do predaja ďalší album 77-ročného  Leonarda Cohena.  Old Ideas - to je názov albumu, v ktorom si môžete vypočuť desať nádherných songov. V poslednej dobe sa dali niektoré skladby vypočuť na webovej stránke speváka.  Mojou  hitovkou sa stihla stať  skladba Show Me The Place. Krásna, zasnená. Ukáž mi miesto.

2 komentáre:

 1. Tento zpěvák se asi dostal nejvíc všem do povědomí svou skladbou, Hallelujah a to asi hlavně díky Shrekovi, kde byla tato písnička použitá. Má příjemný hluboký hlas a moc hezky se poslouchá. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jarka, ja som Shreka nevidela, že je tam tá pieseň viem len od dievčinky Le fille Ash z blogu Listy snů, ktorá mi to písala k príspevku Hallelujah na blogu Zrkadlenie. http://tunisanka.wordpress.com/2011/12/15/hallelujah/
   Ja počúvam piesne Cohena možno viac ako 25 rokov. U nás sa stal populárnejším až v posledných rokoch. Jeho platne som mala vďaka tomu, že sa dali kúpiť v poľskom kultúrnom stredisku, ktoré sme mali tu v Bratislave. Ja ten jeho hlboký hlas proste milujem :-)))

   Odstrániť