štvrtok 19. januára 2012

Vrabčiaky na námestí

Prší, prší len sa leje. Tak by sme si mohli spievať po celý dnešný deň. Aj napriek nepriaznivému počasiu som musela ísť do mesta. Na dnes som mala termín jedného vyšetrenia. Medzi odberom krvi a objednaným časom som mala ešte chvíľu čas, tak som si urobila menší okruh Obchodnou ulicou, Námestím SNP a odtiaľ som išla znovu na ulicu, kde sa nachádza nemocnica, kam chodím na lekárske kontroly. 

Na Námestí SNP ma neďaleko pamätníka upútal kŕdeľ vrabcov. Aspoň niektorých z nich sa mi podarilo zachytiť na fotografiu.4 komentáre:

 1. Oj, udało Ci się udało :-). Śliczne zdjęcia wróbelkom zrobiłaś. Pozdrawiam.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Danielko, u nás ještě dopoledne krásně chumelilo, pak se ale sněžení proměnilo v déšť a od té doby lejou proudy vody. Ani jsem dnes navystrčila nos z baráku. :-( Vrabec je vlastně moc hezký ptáček a zase se začíná ukazovat, byly roky, kdy jakoby někam zmizeli. Podařily se ti úplně dokonalé fotky. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, že sa ti páčia. Vieš, že aj mne sa vrabec celkom páči? Je to aspoň jeden z mála vtákov, ktorých sa mi podarilo doteraz odfotiť. Títo na námestí sa síce tiež rozleteli, keď som prišla bližšie, no potom som si vymenila objektív, aby som ich mohla odfotiť z väčšej vzdialenosti.

   Odstrániť