štvrtok 28. apríla 2011

Ideme do toho naplno

alebo fotoreportáž z hokejovej Bratislavy
 
Pôvodne som chcela tento príspevok dať v deň začiatku majstrovstiev sveta v hokeji, ale keďže nebudem v ten deň v Bratislave, pripravila som ho v predstihu.Určite sa mi nepodarilo zachytiť všetko, čo sa dá v meste vidieť v súvislosti s pripravovanými majstrovstvami. Ak uvidím aj počas majstrovstiev niečo zaujímavé, fotoalbum doplním novými fotografiami.

Teraz mi už nezostáva nič iné, len držať našim hokejistom palce.
5 komentárov:

 1. No jo, už se to blíží a pokud vím, tak se bude hrát i v Košicích. :-) Sport v televizi moc nemusím, ale když je hokej, tak se dívám ráda a fandím našim klukům. A jesně, že i vašim, vždyť jsme skoro jedna rodina!! :-D Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @Jarka: Na prvej a poslednej fotke albumu je informácia, kedy sú presne majstrovstvá a v ktorých mestách. Tam je napísané, že aj v Košiciach. Ale reportáž je len z Bratislavy. Na východ to mám veľmi ďaleko, hoci sa budúci mesiac chystám aj do vzdialenejších končín našej republiky. Tak nech sa teda dostaneme do finále :-) SR:ČR. Snažím sa byť optimista, ale....

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to teda v Bratislave bude rusno,muj muz ma hokej strasne rad ,ted kdyz byl doma tak chodil na kazdy zapas ktery se v okoli konal.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To budete mít v Bratislavě pěkný blázinec!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Ella a babi Maňasová: Zatiaľ som to ešte nepocítila, do Bratislavy som prišla až dnes večer. Uvidím, ako sa to prejaví v najbližších dňoch. Ja som na hokeji bola iba raz v živote, keď sme boli pred veeeeľa rokmi podporiť spolužiaka, ktorý hral za Slovan.

  OdpovedaťOdstrániť