štvrtok 5. apríla 2012

Bratislava sa začína zapĺňať turistami

Máme tu apríl, konečne jar so všetkým, čo k nej patrí. Nielen v prírode to opeknieva, aj naše hlavné mesto sa začína obliekať do pestrých jarných šiat. K Bratislavčanom denne pribúdajú stovky turistov, ktorí prichádzajú  spoznávať naše mesto. Pred nami sú veľkonočné sviatky, teda aj viac dní pracovného voľna. To je príležitosť na cestovanie, na návštevy príbuzných, ale aj na cesty za nepoznaným. Tak, ako sa mnohí Bratislavčania vyberú do sveta, mnoho iných ľudí príde zase k nám. Všetkým,  tým, čo odcestujú, ale aj tým, čo zostanú doma, želám príjemné prežitie sviatočných dní.


Pre tých, ktorí veľkonočné sviatky pojmú klasicky, želám veľa vody, spokojnosti a pohody. K novej jari veľa sily, by ste v zdraví dlho žili. 

5 komentárov:

 1. Baránka aj kačku, mokrú oblievačku, klobásku aj vodku, vŕbové prútiky, voňavé koláčiky, džbánok medu, maľované vajíčka, plno hostí, jar v duši a všetkého po samé uši. Pekné a pohodové sviatky.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Фотографии !!! СУПЕР !!!! Отлично !!!!
  Я не могу у Вас найти поле для комментариев, очень сложно !!!!
  Ах, какие тульпаны !!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danielko, máte to tam všechno už krásně, jarně rozkvetlé, nedivím se, že návštěva Bratislavy láká turisty. Přeju ti veselé velikonoční svátky. Určitě se vydáš někam na výlet, pokud počasí vydrží.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hello Mimi

  Great shots with lovely flowers......i like this very much.

  Greetings and a happy easter.

  Joop

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty kytičky jsou nádherné. Hned bych jela na výlet...

  OdpovedaťOdstrániť