pondelok 30. apríla 2012

Dnes na hrádzi

Po dvoch horúcich víkendových dňoch, ktoré som strávila doma, som dnes konečne vytiahla bicykel a nasmerovala som si to do Čunova. Že sa pozriem na jazero, ako to tam vyzerá, čo sa od minulej jesene, kedy som tam bola naposledy, zmenilo.

Bola som už len necelé tri kilometre od jazera v Čunove, keď mi zavonil telefón. Volal mi jeden z majiteľov servisu, kam som koncom minulého týždňa odniesla na druhý pokus o opravu môj notebook. Obsah tohto telefonátu ma zaujal natoľko, že som bicykel obrátila na cestu domov. Po príchode domov som objednala niečo v jednom internetovom obchode a išla som do mesta. 

O tom, čo som vybavila, sa dozviete až po mojom príchode domov. Zajtra totiž cestujem na pár dní k mame. Okrem množstva nových fotografií vám po návrate prinesiem aj ukončenie príbehu o mojom pokazenom notebooku. Aby ste sa dovtedy nenudili, tak si pozrite aspoň zopár dnešných fotografií z hrádze a keby to bolo málo, kliknite SEM. Pre tých, čo ste na facebooku, je aj fanúšikovska stránka Na krásnom modrom Dunaji. Vaše páči sa ma veľmi poteší.

A nakoniec ešte taká malá ochutnávka z kvetín, ktoré mi kvitnú na mojom záhone pri dome.


14 komentárov:

 1. Krásné fotky, jaro už je opravdu tu, jupíí. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Podľa počasia posledných dní to vyzerá už aj na leto :-)

   Odstrániť
 2. Dnešní snímky už jsou z kategorie těch letních a není divu, vždyť máme už pár dní letní teploty. ;-) Jsem zvědavá, jak se vyvíjí příběh tvého "noťásku" a přeji ti krásný pobyt u maminky!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Práve som o tých letných teplotách písala pred chvíľou na príspevok vyššie :-) Ďakujem a zo správy o mojom noťásku budeš určite prekvapená.

   Odstrániť
 3. Nádherné fotky - kytičky, ale i ti lidé. Máš kouzlo nádherně zachytit okamžik. Nejvíc se mi líbí ta, jak jdou ti 4 lidé...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka! Konečne som doma a aj na vlastnom počítači. Normálne som si od neho odvykla...tí štyria ľudia idú k jazeru. Bolo tak krásne, že sa tam kúpalo a opaľovalo množstvo ľudí.

   Odstrániť
 4. Prajem pekný sviatočný deň.
  Ostáva nám len veriť , že notebook je už v poriadku a môžme ďalej sledovať tvoje príspevky...
  dnešný deň bol ozaj výnimočne krásne letný a to vytiahlo ľudí von...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, aj keď sviatočné dni sú už za nami...vlastne ešte jeden deň voľna je pred nami.

   Odstrániť
 5. Moc pěkné fotografie, Danielo! Obzvlášť se mi líbí květiny a řepkové pole. Kytky před domem máš krásné!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som veľmi zvedavá, ako mi za necelý týždeň kvietky na záhone podrástli. Už som doma a zajtra si hádam pozriem fotografie, ktoré som počas výletu odfotila. Konečne mám k dispozícii aj program na úpravu, na ktorý som zvyknutá.

   Odstrániť
 6. Je videt ze je hezke pocasi ,kazdy jde ven aby si uzil slunicka.Doufam ze to s notebookem vsechno dopadlo dobre.Uzij si navstevu u maminky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Už som sa vrátila domov a aj počasie sa trošku pokazilo. Ale veď leto je celé pred nami :-)

   Odstrániť
 7. Krasne fotky, ale najkrajsie sa tvoje kvety :) Radujem sa, ze si sa vratila !

  OdpovedaťOdstrániť