utorok 10. apríla 2012

Stav nezmenený

Môj notebook je stále doma. Nič sa nezmenilo. Zopárkrát som sa ho pokúšala zapnúť, či sa náhodou  neumúdri a nezačne fungovať, no nič také sa nestalo. Na môj predošlý článok si doteraz kliklo a dúfam, že aj prečítalo 53 ľudí a nikto z nich sa mi neozval s nejakou správou o tom, že sa podujme môj notebook opraviť, prípadne mi dá tip na nejakého spoľahlivého opravára. A to som výzvu v takom znení dala aj na facebook.

Dnes ráno som si bola u lekárky pre recepty na moje denne užívané lieky a všimla som si jej nový notebook, ktorý som u nej doteraz nevidela. Vlastne tam doteraz  nemala žiaden počítač. Z toho prišla reč aj na môj nefunkčný notebook doma a sestrička mi poradila jednu opravovňu v blízkom okolí. Ale "ordinujú" tam až popoludní. Tak sa už neviem dočkať, kedy tam môj chorý notebook budem môcť odniesť.

Včerajší krásny deň som využila na cyklistiku. Nebolo to nič svetoborné, len taká zahrievacia prechádzka. Urobila som si okruh Bratislava - Berg - Kittsee - Bratislava a popri tom som veľa fotila.  Kilometre na mojom cyklocomputeri pribúdaju len veľmi pomaly, oproti rovnakému obdobiu minulého roku mám čo doháňať. 
 
Keďže nemám k dispozícii žiaden program na fotky, neviem si urobiť výrez, nemám ako očistiť špinky, ktoré mám zase na objektíve fotoaparátu, tak sem dám len pár ilustračných fotiek zo včera. Držte mi palce, aby som mala čo najskôr môj notebook opravený a aby ma to hlavne veľa nestálo.

 8 komentárov:

 1. Ich drück dir die Daumen dass der Laptop wieder heile bald wird!
  Schöne Frühjahrsfotos!

  Lieben Gruss Elke

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Z tego co zrozumiałam, oddałaś wreszcie do naprawy i czekasz na odbiór. Jeśli dobrze zrozumiałam, to się bardzo cieszę.Jesteśmy w sumie niedaleko od siebie, a u nas drzewa jeszcze tak pięknie nie kwitną. Pozdrawiam.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Včera som môj notebook odniesla do autorizovanej opravovne, ktorú mám najbližšie od môjho bydliska. Až 5 dní musím čakať na výsledok "diagnostiky" a potom sa budem môcť rozhodnúť, či ho tam nechám na opravu. Jasné, že ho tam nechám, veď by som bola najradšej, keby som ho už mala doma opravený.
   Stromy tu už krásne kvitnú, marhule sú už odkvitnuté, teraz kvitnú čerešne a jablone.

   Odstrániť
 3. No sláva, tvůj noťásek, už je na léčení! My máme výhodu, že se nám o počítač stará manželův kamarád, který s nimi pracuje, jinak bych taky nevěděla kam se obrátit.
  Vyjížďka na kole musela být báječná, příroda je u vás nádherně jarní, nám pořád stromy nekvetou, jsme asi přece jen ve vyšší poloze, než třeba Praha, která už je rozkvetlá taky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja by som bola radšej, keby som ho mohla dať opraviť niekomu známemu, pretože nemám veľkú dôveru k rôznym opravovniam. Čo sa nadmorskej výšky týka, zistila som si, že naše mesto je vo výške v rozpätí 126 – 514 m nad morom a Tábor je v výške 437 m, ale vy ste o niečo severnejšie :-)

   Odstrániť
 4. Ahoj Danielko, je to smůla, když se něco pokazí, ale snad už bude dobře a noťásek ti opraví. Fotky máš krásné i bez úprav a líbí se mi, že pořád sportuješ a nezahálíš - na rozdíl ode mě. Letos jsem se zatím ještě nikam nevypravila.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to smola hlavne vtedy, keď sa mi veci kazia hneď po vypršaní záručnej lehoty :-( Evi, veľa nešportujem, mám výčitky svedomia. A to som nemala také zdravotné problémy ako ty.

   Odstrániť