streda 1. decembra 2010

1. december

Tak a máme ho tu. Prvý decembrový deň. Prvý deň posledného mesiaca v roku. Neviem, či aj vám, ale mne ten čas letí neskutočne rýchlo. Už len pár dní nás delí od Vianoc a potom od posledného dňa tohto roka. Ale nebudem to ešte viac urýchľovať. Užívajme si tieto dni najlepšie, ako vieme. Bude to obdobie najkratších dní, preto robme tak, aby sme aj napriek tomu stihli zažiť čo najviac.

A tu je trošku zimnej  atmosféry z nášho mesta.

 

4 komentáre:

 1. Krásne, akoby z iného sveta.
  Ten čas letí neskutočne rýchlo. Pred rokom sme očakávali príchod malej Emy na tento svet a už bude mať o pár dní rok.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @skaut68: Teší ma, že sa ti zimná atmosféra na mojich fotkách páči. Pôvodne som chcela ísť na Kolibu už okolo obeda, ale prišiel mi do toho iný program. Aj som váhala, keď som stála na zastávke, či má ešte zmysel ísť tam o tretej popoludní, no nakoniec som rada, že som samu seba presvečila o tom, že má. Škoda, že už bolo málo svetla. K dožitiu sa prvého rôčku malej Eme gratulujem.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherná zimná atmosféra. Ani sa mi nechce veriť, že toto máte v Bratislave. Krásny pozdrav od fanúšika tvojich stránok.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem anonymnému fanúšikovi za príspevok. Bohužiaľ, nemáme tu len takú krásu, ale po dnešnom snežení aj plno špinavej snehovej kaše.

  OdpovedaťOdstrániť