utorok 6. decembra 2011

Prchavé okamihy

To sú momenty, ktoré trvajú len chvíľu. Niekedy len takú krátku, že kým stihnem prísť s fotoaparátom a chcem si tú chvíľu odfotiť, už je po všetkom.  Už včera som písala, že sa konečne umúdrilo počasie a inverzia a hmla zmizla. Dokonca sú aj momenty, kedy sa ukáže slnko, prípadne len presvitá cez husté mraky a vytvára na domoch krásne zlaté odrazy. Podarili sa mi také zachytiť dnes ráno. No stačila len chvíľa, za ktorú som sa stihla osprchovať, po krásnom zlatom odlesku slnka na petržalských panelákoch nebolo ani stopy.A takéto krásne farebné divadlo nám pripravila obloha pri včerajšom západe slnka.


 

Na týchto fotografiách ma mrzí iba jedna vec. A to je tá, že výhľad z nášho bytu je taký, aký vidíte. Škoda, že takéto zábery nemám možnosť nafotiť niekde v prírode. 

4 komentáre:

 1. Promienie słoneczne czynią cuda. Wszystko wygląda piękniej. Pozdrawiam

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Danka, my sme zrovna išli domov po diaľnici a to zlaté mäkké svetlo bolo nádherné. U nás potom spŕchlo a mali sme dve nádherné dúhy nad sebou:-))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem Giga aj Daniela za komentáre. Strašne rada sa pozerám na oblohu, keď zapadá slnko. Odkedy chodím všade s fotoaparátom, dúhu sa mi podarilo odfotiť iba raz, aj to len z idúceho auta a bolo to približne v tých miestach, kde bývaš.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To sa aj mne stane vela raz, ze sa svetlo rychle zmeny ... ale sa mi paci ... tak sa nikdy nenudim fotografovat. Nadherne fotky !!!! Bratislava v zlatem svetle ...

  OdpovedaťOdstrániť