utorok 15. marca 2011

Ružový podvečer

Už som to niekde na webe písala, že poloha domu, v ktorom bývam, mi nedovolí vidieť ranné vychádzajúce slnko, čo ma veľmi mrzí. Trošku mi to nahrádzajú západy slnka, ale aj pri nich mi zavadzia susedný dom. Nie na sklonku každého dňa sa na oblohe ukáže paleta farieb, ale je dosť dní, kedy ma obloha dokáže fascinovať. Takým bol aj dnešný podvečer.  Keby sa to dalo predvídať, rada by som takú nádheru išla pozrieť niekde, kde nebudem vidieť panelákovú džungľu. 

6 komentárov:

 1. Barvičky jsou tak krásné, že to ani ty paneláky neruší.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @mi-lada: Miladka, fotila som dvomi rôznymi fotoaparátmi. Ani jeden nevystihol presne tú atmosféru a farby, ktoré v skutočnosti na oblohe boli. Tieto fotky sú z nového fotoaparátu môjho syna, ktorý mi ho na chvíľku požičal.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skutečně nádherné barvy. A vůbec nevadí, že jsou dokola paneláky, i takový je náš život a krásně jsi ho zdokumentovala. I když přiznávám, že někde v horách nebo u vody by ten dojem byl ještě mohutnější. Díky za link, pročtu si ho, třeba se dovím něco nového, z jiného pohledu.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. @babi Maňasová: Ani nespomínaj! Ako rada by som niekde vypadla. Pozerať sa niekde na horách na východ či západ slnka, to som už veru dávno nezažila.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Východ slnka tiež kvôli panelákom nevidím. V stredu som vyfotila oranžový západ.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. @skaut68: Aj ja som nafotila aj oranžové. Vytvorila som z fotografií oblohy fotoalbum:
  https://picasaweb.google.com/augustka28/OBLOHA#
  Rada fotím oblohu, aj dnes som pár obrázkov cvakla. Pred koncom dňa sa na chvíľu slnko ukázalo, tak mi nedalo, aby som si nezvečnila, ako ho prekrývajú mraky.

  OdpovedaťOdstrániť