piatok 11. marca 2011

Pentax mám doma

Včera som si bola pre vyčistenú zrkadlovku. Čip na nej som mala natoľko znečistený, že upraviť každú fotografiu  aspoň do prijateľných pomerov bola veľká drina. Pri poslednom čistení mi fotoaparát vrátili ešte viac znečistený, ako bol predtým. A to mi ho čistili v normálnom značkovom servise. Teraz sa na túto činnosť podujal jeden môj priateľ a ten si dal asi viac záležať na mojom fotoaparáte. Touto cestou mu veľmi pekne ďakujem!

Včera nebolo práve najvhodnejšie počasie na fotenie. Pršalo. Mrholilo ešte aj cestou zo zdravotnej poisťovne, kde som sa bola informovať ohľadne zdravotného zúčtovania. Neďaleko Kauflandu som urobila zopár skúšobných snímkov, ale na nich nie je vidieť že v tom čase popŕchalo.


2 komentáre:

  1. Júú, snímečky jsou úplně parádní, opravdu na nich není vidět, že bylo škaredé počasí. Líbí se mi i pohled na paneláky, už nejsou tak smutné, jako bývaly dřív, ale hýří barvičkami!
    Jarka

    OdpovedaťOdstrániť
  2. @Jarka: To sú už zateplené domy a niektoré nabrali vzor austrálskych papagájov :-) Aj ten náš, v ktorom bývam. Ten na snímke nie je. No je to asi vždy lepšie ako tá pôvodná šeď.

    OdpovedaťOdstrániť