nedeľa 4. marca 2012

Fotenie v lese

Na mnohých blogoch, kam sa občas chodievam pozrieť, aranžujú blogerky fotenie hlavne doma. Mňa to doma kvôli nevhodnému osvetleniu bytu fotiť nebaví, tak som si vymyslela fotenie v prírode. V piatok som vybehla do neďalekého lesíka s tým, že si tam naaranžujem zopár vecí a nafotím. Z domu som vzala nejakú bižutériu, lampášik, ktorý som už raz pri fotení v prírode použila a jedného z mojej malej zbierky sloníkov. Dúfam, že sa pobavíte na fotografiách aspoň toľko, ako som sa bavila ja pri fotení.

14 komentárov:

 1. Tak bi som chcela ta vidiet fotografovat ... pacili sa mi fotky v lese, najviac 4, 5 aj 6.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podobają mi się Twoje "leśne" zdjęcia :-). Pozdrawiam.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skús uhádnuť, u koho som sa inšpirovala :-) Zdravím aj ja teba!

   Odstrániť
 3. Danielko, to byl od tebe zajímavý nápad a musím říct, že ta bižutérie ve spojení se dřevem, vypadá moc pěkně. :-) Ale nakonec, se mi stejně nejvíc líbí ten první snímek se sněženkami. ;-))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pôvodne som už snežienky ani nechcela dať, ale nakoniec asi dobre, že som ich sem dala. Tie čačky som si vzala z domu preto, že mi nič iné nenapadlo, čo by som mohla v tom lesíku naaranžovať a odfotiť. Ak bude niekto potrebovať reklamné fotky na bižu, tak si ma môže objednať :-o

   Odstrániť
 4. The snowdrops are beautiful. I have a friend who is jewelry designer who takes photos of her pieces in nature. Nature provides a nice contrast to the jewelry she makes.

  V snežienky sú krásne. Mám priateľa, ktorý je návrhár šperkov, ktoré sa jej fotky kusov v prírode. Príroda poskytuje pekný kontrast k šperkov sa robí.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bol to môj nápad, ešte som tak šperky ani bižutériu nevidela odfotografovanú. Teší ma, že má rovnaké nápady a návrhár šperkov :-)

   It was my idea, so I've seen jewelry photographed. I am pleased to have the same ideas as jewelry designer :-)

   Odstrániť
 5. Tak už som sa dozvedela prečo sú šperky na strome a aký význam mám slon pri strome? to si nenapísala...
  Videla som pekné fotky z prírody na sme ,, osamelé stromy,, veľmi pekné ale dnes som si ich chcela pozrieť znova a neviem ich nájsť... ale ja ich objavím a napíšem ti aby si ich pozrela... čo je pekné je pekné

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Všetky veci sú na fotkách bez významu. Chcela som fotiť niečo naaranžované, tak som schmatla veci, ktoré mi boli prvé po ruke. V mojom okolí nemám kde fotiť pekné stromy, pretože tu rastú samé topole, hraby a iné nie veľmi pekné stromy, sú tu lužné lesy, ktoré sú neupravené, takže nič zaujímavé na fotky. Mám tu neďaleko máličko stromov, ktoré stoja osamotene, no len ťažko si vždy nájdem také miesto, aby som v ich pozadí nemala aj komíny teplárne.

   Odstrániť
 6. Moc hezky sis vyhrála, Danielo, což je dobře. Byl to fajn nápad a snímky se ti povedly. Kromě toho máš pěknou bižuterii, i lampu a figurku slona.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak konečne tu niekto na to prišiel, o čo mi išlo. Presne tak Hanka, išla som sa von pohrať. Bolo pekne, zašila som sa do lesíka, kde po celý čas nikto nešiel a tu sú výsledky môjho hrania :-) Ďakujem!

   Odstrániť
 7. Všichni si občas a v různém věku hrajeme, já jsem si hrála podobně s kaménky, dalo mě to dost námahy posbírat různé barvy a velikosti a poskládat je tak aby to bylo pěkné, i tvá hra se pěkně podařila, fotky jsou zajímavé a zábava to jistě byla. Anna

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslím si, že je dobré, že sa vieme pohrať v každom veku, aj keď niektoré hry vyžadujú aj fyzickú námahu. Ďakujem za návštevu aj za milé slová.

   Odstrániť