utorok 16. augusta 2011

Šport to nie sú len víťazstvá

Myslím si, že k nasledujúcim fotografiám nie je potrebný špeciálny komentár. Sú dôkazom toho, že veľakrát vyjde všetka snaha, námaha, tréning a pot zbytočne. Situácia je z posledného dňa pretekov Grand prix Bratislava 2011.


9 komentárov:

 1. ...tak ako hovoríš. A "parkúrové" koníky sú hodne vysoké. Ako si pozerám tvoje fotky, tak ma teší ako "dostižka" vyrástla do krásy:-))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @Daniela: Nechcem povedať, že veľká dostihová dráha, ktorú aj ja volám "dostižka", nie je pekná. No tieto preteky boli na inej, než na tej, na ktorú ty pravdepodobne myslíš. Tento jazdecký areál je na Májovej ulici, neďaleko Prístavného mostu a hneď za ekonomickou univerzitou. Bola by som ti sem dala link na ich webku, ale vyzerá to tak, že ju ani nemajú. Nechce sa mi to veriť, ale je to asi tak.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Závod koní na živo, jsem ještě nikdy neviděla. Toto byly asi skoky přes překážky a ty mě moc baví. Když na ně narazím v televizi tak se dívám a koňům i jezdcům držím palce. Nafotila jsi Danielko, parádní snímky, ten pád jsi zachytila, vteřinu po vteřině!! ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. @Jarka: Keďže ja mám dostihový aj parkúrový areál v blízkosti (písala som o tom v predošlom článku Grand prix...), chodievam občas na dostihy. Na tomto podujatí som bola teraz tretí rok, ale ten prvý raz to bolo veľmi, veľmi dávno. Tak mi bolo ľúto toho jazdca, ktorý spadol. Mala som pocit, že ten pád som mu priniesla ja. Len čo som tam v nedeľu prišla, tak sa to stalo. Tento rok som strávila na parkúrových pretekoch oveľa menej času, ako to bolo vlani. Preto mám aj fotografií podstatne menej.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Snímky mě potěšili proto, že ve dvaceti letech jsem chodil s dívkou, která jezdila na koni. Chodil jsem proto pravidelně na parkúrové závody.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mimi, to je skvělá reportáž! Můj přítel fotí motorky (Velkou cenu v Brně) a občas zachytí taky nějakou havárii. Tvoje snímky se mi moc líbí. Trochu ti závidím, že máš dostihový areál tak blízko.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. @Odowakar: Som rada, že som ti mojimi snímkami pripomenula pekné časy z mladosti :-)

  @Hanka: Tento pád som si naschvál nechala na jeden samostatný článok, fotky z neho som nedala k reportáži z pretekov. Hanka, aj ja ti trošku závidím niektoré veci...hádaj, ktoré?

  OdpovedaťOdstrániť
 8. No, ne vždy se zadaří. A ve sportu je to také o štěstí.:-) Hlavně, že žokej přežil pád bez újmy.
  Hezký den, Mimi.:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. @Ema: V športe je to rovnako aj v živote :-) Džokej to prežil v pohode.

  OdpovedaťOdstrániť