piatok 26. augusta 2011

Bojnické kúpele

Moja maličkosť kúpele odjakživa nemusí. Odmietala som pobyt v nich ešte skôr, ako som sa vôbec do kúpeľov prvý raz dostala. A táto moja jediná skúsenosť ma v tom predošlom názore iba utvrdila. Mala som smolu, že kúpele, ktoré som dostala od nášho zdravotníctva po operácii, boli práve kúpele v Lúčkach a v nich kúpeľný dom Liptov. O tom, ako vyzerala v tomto kúpeľnom dome izba, ktorú som na tri týždne obývala, by som nemohla napísať vôbec nič dobré. Preto sa týmto kúpeľom venovať ani nechcem.

Moja mama bola na kúpeľnej liečbe viackrát a naposledy to bolo v Bojniciach. Pri našej nedávnej spoločnej návšteve Bojníc ma zaviedla aj tam, kde bola na liečení a kde bola veľmi spokojná. Ani sa jej nečudujem. Ak vyzeralo zariadenie rovnako pekne vo vnútri, ako vyzeralo zvonku, ak aj služby boli na takej úrovni, tak jej kúpeľný pobyt bol určite na úrovni. A mojej mame verím, takže niet žiadnych pochybností o tom, že to tak naozaj nebolo.

Myslím si, že aj tieto fotografie svedčia o príjemnom kúpeľnom prostredí. Možno ste sa v týchto kúpeľoch ocitli aj vy, ktorí čítate tieto moje riadky. Budem rada, keď sa rozhodnete podeliť s vašou spokojnosťou s nimi v komentároch.