piatok 25. júna 2010

Prešporok vysnený a zasnený

Tak sa volá  výstava plastík, ktorá je momentálne inštalovaná v príjemnom prostredí Letnej čitárne u Červeného raka v Bratislave.Dnes som išla do mesta za úplne iným účelom, ako je návšteva čitárne. Lenže na úrade som nič nevybavila, tak som si išla s fotoaparátom trošku ukľudniť nervy  do mesta. A náhodou som nazrela aj do priestorov tejto čitárne. Bolo tesne pred jedenástou, kedy sa čitáreň otvára pre verejnosť. Počkala som a vošla. Chodievam sem zriedkakedy, ale vždy sa tu cítim dobre.
Autorkou plastík je Jana Benkovská.

8 komentárov:

 1. Good Luck Solvakia in the world cup...
  Your team is good..
  have a nice day..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Letná čitáreň sa otvára denne o 9h :-) takže tesne pred jedenástou je vždy otvorená.
  Pekný deň!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpoveď pre anonymného: V ten deň otvárali letnú čitáreň o jedenástej, otvárací čas bol aj vonku na ulici na oznamovacej tabuli. Okrem mňa tam na otvorenie čakal už jeden pán. Mne je to jedno, kedy sa čitáreň otvára, ale je mi smiešne, že sa niekto anonymný unúva pridať takýto komentár. To bolo to najdôležitejšie z môjho článku? Ak sa aj otvára čitáreň skôr, v to ráno bol v priestoroch aplikovaný postrek proti komárom, možno kvôli tomu otvorili neskôr.Viem to od pani, ktorá tam pracuje a s ktorou som sa o tom rozprávala. Ale podľa mňa je to veľmi nepodstatná vec. Pekný deň všetkým anonymom!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Čakala som, že osoba, ktorá mala ten "podstatný" príspevok k tomuto môjmu blogu a sedela za počítačom s IP adresou 193.87.33.66 v Mestskej knižnici na Klariskej ulici v Bratislave, sa aspoň slovíčkom zmieni, o čo jej išlo, keď písala svoj duchaplný komentár.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ..ja iba dotatočne....niektorí ľudia musia silou-mocou vysielať negatívnu energiu...potom sa čudujú, že ju majú ako bumerang ...... etc.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. @Judita: tiež ma to vtedy prekvapilo, že sa niekto potreboval/a takýmto spôsobom prezentovať...aj keď anonymne, asi sa tej osobe uľavilo na duši, keď to sem napísal/a. Ďakujem za komentár.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Taky bych se v čítárně cítila dobře, Dani!

  OdpovedaťOdstrániť