streda 9. novembra 2011

Pre vás, čo ste na facebooku

Milé moje návštevníčky!

Nejedna z vás, ktoré ku mne chodíte, ste aj na facebooku. Ja som tam tiež. A som aj v skupine ...fotíme spolu..., ktorá mesačne vypisuje tému, s ktorou sa môžeme všetci členovia skupiny zúčastniť hodnotenia dvoch fotografií. Po dlhom čase som tam včera pridala dve fotografie na tému "Hmlistý deň" a vás by som chcela poprosiť, v prípade , ak sa vám moje fotky páčia, že by ma potešilo vaše like. Ďakujem! 

Prosím klikať na názov fotografií.

Dunajské nábrežie 1

Dunajské nábrežie 2Pre tých, ktorí sa zastavíte vždy len na poslednom článku tu je upozornenie, že som dnes pridala ešte jeden článok o cirkuse Cirque du Soleil. 


A ešte aby som nezabudla, aj Na krásnom modrom Dunaji pribudli nové fotografie.

Ďakujem za vašu návštevu u mňa a prajem všetkým krásny jesenný deň!

7 komentárov:

 1. Oba zdjęcia są urocze, prawdziwa jesienna pogoda. Pozdrawiam

  OdpovedaťOdstrániť
 2. das letztere ist toll gefällt mir sehr gut

  Wünsche dir noch einen schönen Abend!
  Lieben Gruss Elke

  OdpovedaťOdstrániť
 3. @Giga a schöngeist for two: Obom vám poďakujem až na facebooku.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na facebooku nejsem a nějak ani nechci být. Tvoje mlhavé fotky, jsou ale úžasné. Budu držet palce, aby se dobře umístily. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Jarka: Ďakujem za palce :-) A čo ty a cirkusy? Poznáš Slnečný cirkus o ktorom píšem?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mala som možnosť vidieť Slnečný cirkus, ale tiež len na obrazovke televízie. Umenie členov súboru ma očarilo a keď som si dnes prezrela videá, ktoré si priložila, tak sa ani nečudujem, že je ich vstupné také vysoké. Utešujem sa však tým, že aj cez sklo obrazovky môj zážitok z vystúpenia cirkusových umelcov nebol o nič menší. Iné cirkusy ma už nelákajú, asi som z toho popri mojich deťoch a vnučkách vyrástla.
  Ľubica

  OdpovedaťOdstrániť
 7. @Ľubica: Ľubi, záznam alebo aj priamy prenos nejakého predstavenia v televízii sa nedá porovnávať so živým vystúpením. Je to jedno, či sa jedná o koncert, alebo o cirkus. No pre nás chudobnejších musí stačiť len to v televízii :-(

  OdpovedaťOdstrániť