sobota 5. novembra 2011

Jeseň v Malých Karpatoch

Na dnešný deň som si po dlhom čase naplánovala prechádzku v lese. Už dopoludnia sa ukazovalo pekné počasie.  Ešte nebolo ani dvanásť hodín, keď som vystúpila na konečnej zastávke Koliba z trolejbusu. Bolo nás takých viac, čo  sme sa  vybrali  na prechádzku jesenným lesom.

V lese bolo krásne. Pod nohami mi šušťalo lístie, ktoré potichu padalo zo stromov. Bolo príjemne teplo, ale slnko sa podchvíľou schovávalo za mraky. Vždy som sa snažila fotiť vo chvíli, keď sa slnečné lúče predierali hustým lesom, no tie chvíľky trvali vždy len pár sekúnd. Fotografií z dnešnej prechádzky mám toľko, že ich sem nemôžem dať všetky. Tak tu je zatiaľ len prvá časť.10 komentárov:

 1. Cudny spacer. Oby taka piękna jesień była jak najdłużej. Pozdrawiam

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow, these photos are unbelievably beautiful I'm going to post a link on my last post.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. @Giga: Takáto jeseň by mohla vydržať až do Vianoc :-)

  @GirlSprout: Thank you very much. I will be happy if you share my photos.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aaaach, to je nádhera. Ty podzimní snímky, prozářené sluníčkem a teplými barvami, jsou moc pěkné. Líbí se mi fotka s pouštěním draka i snímky lesa, který je jak pozlacený. I u nás dnes svítí sluníčko, ale nemám poblíž, tak krásný les.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Jarka: Mám to šťastie, že žijem v takom meste, kde nemám ďaleko ani k vode - Dunaj a jeho ramená, ale aj viaceré jazerá a tiež aj do lesa. Za necelú polhodinku som bola včera v lese a to som musela dvakrát prestupovať, pretože cez víkend sa na všetkých linkách nejazdí. Aj u nás sa dnes zase ukazuje pekný deň.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Karpaty sú na jeseň nádherné!!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Podzimní příroda...to se mi nikdy neokouká. Krásné fotky:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. @Daniela: Súhlasím s tebou. Bola by som išla aj dnes niekde do prírody, no včerajšia prechádzka zanechala bolestivé stopy na mojich bedrových kĺboch.
  @eL Familia: Keďže toto farebné obdobie netrvá dlho, treba si ho čo najviac užiť. Moje jesenné fotky bratislavskej prírody nie sú zďaleka také exotické, ako fotky na vašom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Možné ne exotické, ale nádherné tedy ty vaše fotky jsou. Nemůžu se vynadívat:)

  OdpovedaťOdstrániť