nedeľa 6. novembra 2011

Jeseň v Malých Karpatoch II.

Som nedočkavá, aby som mohla ukázať ďalšie fotky zo včerajšej prechádzky v lese. Prvú časť ste už videli TU. Ale aj tak nie som  celkom spokojná s fotkami. Tie nikdy neukážu to, čo vidí človek naozaj vlastnými očami. Bola som očarená mnohými pohľadmi, no keď sa už dnes na tie fotky pozerám, cítim, že to nie je ono. Tá skutočná atmosféra mi chýba. Preto  známe príslovie, ktoré hovorí, že je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť trošku zmením na:

LEPŠIE RAZ ZAŽIŤ AKO STOKRÁT VIDIEŤ NA FOTOGRAFII .

Preto odporúčam všetkým, ktorí majú čo len najmenšiu príležitosť, aby sa do lesa v tomto ročnom období vybrali. Najbližšie ho taký uvidíte zase až o rok.6 komentárov:

 1. Podzim je u vas krasne barevny a tve fotky jsou moc hezke .Moc se mi libi druha a treti.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milujem hory, sú balzamom na dušu ... pekné fotky, slniečko zohralo svoju roľu.
  Ja som také šťastie nemala, chýbalo mi pri prechádzke.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. @Ella: Ďakujem, takže sa mi oplatilo vyliezť na poľovnícky posed, aby som urobila o trošku iný záber, ako sa mi ponúkal, keď som stála len na zemi :-)

  @EvaMaria: Víkend sme mali veľmi pekný, len včera som už krásne počasie nevyužila, lebo som sa regenerovala z prechádzky z predošlého dňa.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Neuvěřitelné barvy, na té druhé a třetí fotce, to je fantastické. Normálně jsi mě inspirovala k vycházce do lesa, i když sotva lezu, protože jsem zrovna hrabala listí na zahradě. Ale možná se fakt vypravím.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc se mi líbí třetí fotka, kde slunce ozařuje listnatý les, který je plný podzimních barviček. U nás už druhý den svítilo taky sluníčko, přestože pořád hlásí inverzní oblačnost. Kéž by to ještě chviličku vydrželo.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. @babi Maňasová: Som zvedavá, či boli moje fotky naozaj lákadlom a či si do lesa išla. Ja som dnes vystriedala les za mesto.
  @Jarka: Nedávno som u niekoho písala, že sa mi viac páči miešaný les, ale teraz v jeseni je pekný aj čisto listnatý. Ihličnatých stromov je v tom lese, kde som bola, len minimum. U nás to už dnes nebolo veľmi na fotenie, veď je to vidieť na fotkách, ktoré som dala na blog o Bratislave.

  OdpovedaťOdstrániť