nedeľa 24. júla 2011

Po zamračenom víkende

Nielen skoro celý minulý týždeň sme mali málo slniečka, počas víkendu sa neukázalo vôbec. Nebol to čas na žiadne mimoriadne aktivity, ale vhodný na návštevu kamarátky, ktorú som dávno nevidela. Aspoň sme mali viac času na spomínanie. Dnešné fotografie sú z rôznych dní minulého týždňa. 

Ale keby ste mali chuť nazrieť do sveta, stačí, keď si kliknete na

Potulky svetom.


6 komentárov:

 1. Měl bych dotaz. Co používáš na tak pěkné fotografie za techniku? Já mám tři roky kompakt Olympus mju 7000 a nebyl jsem moc spokojen, i když jsem se trochu naučil s tím dělat. No byl jsem zvyklý na filmové přístoje...
  Teď jsem konečně našetřil peníze a ve čtvrtek jsem koupil Canon EOS 600D. Už se těším na dovolenou a jak si s ním pohraji!
  Třeba máš lepší.
  Zdraví
  Ota

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @Odowakar: Nemám lepší :-( Fotím s PENTAXom K100D. Možno by som ani doteraz nemala zrkadlovku, nebyť toho, že som ju dostala. Bola používaná, mala necelé dva roky. Aj ja by som chcela Canon. Hoci som nedávno jeden kupovala, nepoužívam ho, lebo ho používa môj syn. Bola to neplánovaná kúpa, pretože sa synovi pokazil jeho starý Canon. Tým sa oddialila doba, kedy sa dostane aj na mňa :-( Okrem pentaxu mám už päťročný kompakt Nikon, s ktorým fotím len málokedy. Keď si otvoríš moje fotoalbumy na Picasa, ich adresy sú vyššie, tam je pri každej fotke vidieť, s akým fotoaparátom bola fotená.
  Dovolenka je tým najlepším časom, kedy sa môžeš zoznámiť s novým fotoaparátom.
  Pekný večer želám!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zatažená obloha a mokré chodníky, to jsou důvěrně známé obrázky posledních dní. U nás už dnes sem tam, s námi sluníčko zalaškovalo a snad, už to škaredé počasí, vezme nějaký konec. Na středu, máme naplánovaný malý výlet a moc se těším, byla bych smutná jak želva, kdyby to nevyšlo. :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. @Jarka: Google mi pomohol odstrániť Bad Request Error 400, kvôli čomu som nemohla otvoriť túto stránku. Takže ešte raz ti želám veľa slnka a dobré svetlo pri tvojom výlete.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zatazena obloha a mokre chodniky ,to spis pripomina podzim ale snad se vam oteply.Hibiscus mam fialovy a dva bile.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. @Ella:Nielen zatiahnutou oblohou, ale aj teplotou vzduchu to vyzerá na jeseň. Momentálne je len 15 stupňov. Podľa ikonky s počasím, ktorú tu mám na monitore až v piatok má byť deň, kedy sa tam neukazujú kvapky dažďa, no slnko tam ešte stále nevidím. Možno že u vás je teraz teplejšie.

  OdpovedaťOdstrániť