sobota 2. júla 2011

Hudobné leto

Letné mesiace sa mnohým mladým ľuďom spájajú s návštevou hudobných festivalov všetkých možných žánrov. Včerajším dňom začal v Novom Meste nad Váhom už niekoľko rokov známy festival TOPFEST. Mnoho mladých ľudí sa chce zabaviť pri hudbe, nehľadiac na to, aké je počasie.Tomu včerajšiemu začiatku Topfestu počasie veľmi neprialo. No ako je vidno z fotografií a z krátkej správy môjho syna, mladým to vôbec neprekážalo.

Len taký krátky úryvok z korešpondencie so synom:
"Ja som v pohode, ale sú tu borci, čo spali na stoloch alebo pod stolmi v blate. Ráno sme sa s kolegom vybrali na kávu a jeden spal pri stole, celý od blata, noha v miske s gulášom... no chuťovky :D"


A ja na to hovorím: "Moje nervy!"NEZABUDNITE!

BP PHOTO STUDIO JE TU AJ PRE VÁS! 


7 komentárov:

 1. No, tak to je hustý. To je hrůza-děs, já ty mladý obdivuji, mě by žádná naše, ani cizí kapela, za to bláto nestála. Na snímcích, je ale vidět, že si to všichni docela užívají. :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. @Jarka: Práve tu sedím a hľadiac na tie fotky rozmýšľam, aká látka v tele tých mladých ľudí spôsobila tú náladu....myslíš, že sú to iba endorfíny vyvolané hudbou????

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Těžko říct, možná, že tam bude ještě něco a možná taky ne. Třeba je to prostě radost ze života a pěkné muziky. Kdo ví??!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je videt jak si mladi dovedou uzit za kazdeho pocasi ,fotky s blatem jsou moc hezke.Rekla bych ze kombinace mladi ,pratel a hudby je ten spravny recept.Jen at si uziji vzdyt jsou mladi jenom jednou.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. @Ella: Práve som to tu rozoberala s Jarkou. Myslím si, že si zabudla minimálne ešte na jeden prvok, ktorý asi dosť ovplyvňuje správanie sa ľudí na takýchto akciách :-) No na druhej strane verím, že takto odviazať sa niektorí ľudia dokážu aj bez alkoholu a iných podporných látok.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som sa tohto šialenstva zúčastnila a pravdou je, že väčšina zo zúčastnených niečo pila a 50% aj bolo opitých. Ale napríklad ja som nepila vôbec a nebránilo mi to užiť si tento fest- bol parádny. To blato vyzerá na fotkách dosť hrozivo, ale bola tam slama, takže blato bolo "len" po členky. Navyše po pár minútach si zvykneme a je Vám to dosť jedno :D BTW chválim fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. @Anonymný: Ďakujem aj tebe za komentár a tvoje hodnotenie synových fotografií ma teší, odovzdám mu to. Som rada, že si potvrdila moju úvahu o tom, že sa niektorí ľudia dokážu zabávať aj bez alkoholu a iných podporných látok. (Pozor, ja nie som odporca alkoholu, ja sama si tiež občas rada niečo dám :-))
  K mojim úvahám ma priviedla návšteva našich petržalských dní pred týždňom. Prišla som tam až večer a to tam už bolo triezvych pomenej. A tam ani nevystupovali také tvrďáriny ako na takýchto hudobných festivaloch.

  OdpovedaťOdstrániť