piatok 26. marca 2010

Veľká noc v kostýmčeku OBSESSIVE

Ahojte moje priateľky, ale aj náhodné čitateľky! Určite ste všetky zaregistrovali, že sa nám míľovými krokmi blížia veľkonočné sviatky. Ktorá z vás ich má rada? Presnejšie, tie zvyky, ktoré sa udržiavajú tu na Slovensku? Ktorá sa nechá rada vyoblievať či vyšibať? Ja som tieto sviatky nikdy nemala v láske. Pamätám si, že kedysi ma prišli pooblievať nejakí spolužiaci, ale keďže som bola schovaná v pivnici nášho domu, šancu nedostali. Takže voda sa mi ušla len od otca, bratov a strýka s bratrancom. Ako vydatej sa mi na veľkonočný pondelok zvyčajne ušiel malý pohárik vody od manžela a takisto symbolické obliatie od synov. No moji bratia sa zvykli občas zblázniť a oblievali ma tak, že som sa musela prezliekať do suchých vecí. Keď sme zostali neúplnou rodinou, zanikli u nás aj oblievačkové a šibačkové veľkonočné zvyky. Svojim synom som sa snažila v tento deň vymyslieť vždy taký program, aby sme neboli doma.


No prečo vám to tu všetko vlastne píšem? Do mojej schránky mi chodieva ponuka jednej firmy s dámskou bielizňou. Tá dnešná ma teda poriadne pobavila.  Takto oslovili potenciálnych zákazníkov:
“Vážené dámy a páni,
blíži sa Veľká noc a vy si hovoríte : "Och nie, zase oblievanie, voňavky." Očarujte svojich mužov. Prekvapte svojho miláčika sexi kostýmom zajačika. Zaručene zabudne čo je to veľká noc a bude vidieť iba vás. Užite si čarovnú veľkú noc.”
Milé dámy, poponáhľajte sa, aby ste stihli objednať sexi kostýmček zajačika do tohoročnej Veľkej noci. A ja vám prajem to isté, čo firma ponúkajúca tieto zábavné kostýmčeky. UŽITE SI ČAROVNÚ VEĽKÚ NOC!


P. S.
Dajte mi vedieť, či kostýmček zaručil čarovné prežitie veľkonočných sviatkov.

2 komentáre:

  1. Leider kann ich bei dem ersten Posting nichts schreiben ..
    schön deine Stadt so in Osterdekos und Blumen zu sehen!
    Ich wünsche dir ein schönes Osterfest

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ich weiss nicht warum, einen Kommentar habe ich dort schon erhalten. Gestern am Morgen schrieb ich dir einen Osternwunsch, aber zwischen bestätigten Kommentaren fand ich es nicht. So noch einmal hier: ich wünsche dir frohe Ostern.

    OdpovedaťOdstrániť